Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 26, 2020

Scroll to top

Top

1,948 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – De Vrij dhe Politano jashte? Ja formacioni i mundshem ndaj Napolit!

Gazzetta – De Vrij dhe Politano jashte? Ja formacioni i mundshem ndaj Napolit!
Inter Club Staff

Ne krahasim me ndeshjen ndaj Chievos, Spalletti rekuperon D’Ambrosion dhe Brozovic, por veshtire se do te kete ne dispozicion De Vrij dhe Politanon. 

Sipas Gazzetta dello Sport, ne fakt, te dy jane ne dyshim per Napolin.

E keshtu, Miranda do te jete i konfirmuar ne krah te Skriniar dhe pas perjashtimit nga stervitja e djeshme te Joao Mario, mund te jete Candreva ai qe mund te zevendesoje ish-lojtarin e Sassuolos ne formacion ne krahun e djathte.

Ne sulm Lautaro shihet me shume favorit se Icardi per rolin e sulmuesit.

Ky eshte formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Candreva, Nainggolan, Perisic; Martinez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.