Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Balotazhe ne mesfushe dhe sulm: ja formacioni i mundshem

Gazzetta dello Sport – Balotazhe ne mesfushe dhe sulm: ja formacioni i mundshem
Bujar Berishaj

Nagatomo i konfirmuar pavaresisht problemeve te Ansaldit, Mirandas dhe skualifikimi te Murillos.

Gazzetta dello Sport thekson besimin e Piolit ne japonezin pavaresisht gabimit qe i dhuroi tre pike Napolit ne ndeshjen e fundit ne San Siro. “Balotezhe ne mes te fushes, me Brozovic te provuar perkrahe Gagliardinit dhe ne sulm me Eder qe lufton me Candrevan per nje vend titullari”, lexohet te gazeta. Ja formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Medel, Andreolli, Nagatomo; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.