Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,116 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Formacioni i mundshem: Guarin e Santon mund te pushojne…

Gazzetta dello Sport – Formacioni i mundshem: Guarin e Santon mund te pushojne…
Bujar Berishaj

Me kalimin ne 1/8 e finales se Europa League, Inter zhvendos vemendjen ne kampionat.

Sfida kunder Fiorentines eshte afer dhe Mancini qe tani po mendon per 11-shen titullare per ta vendosur ne fushe kunder ekipit te Montellas. Sic raporton portali i Gazzetta dello Sport, Guarin dhe Santon jane 2 titullaret e vetem qe mund te pushojne per ndeshjen kunder Fiorentines, me teknikun nga Iesi qe duhet te vleresoj gjendjen e tyre.

Keshtu, shton gazeta italiane, Kovacic dhe D’Ambrosio jane gati per te zbritur ne fushe. Per pjesen tjeter, i sigurte rikthimi i Shaqirit si trekuartist, kurse Podolski duhet te kete edhe nje tjeter mundesi ne sulm.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.