Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,123 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Inter, pelqehet Joao Mario: topi kalon te Thohir

Bujar Berishaj

“Rritet shkalla e pelqimit per Joao Mario, mesfushor i brendshem dhe krahu portugez i Sporting Lisbona”. Kete zbulon Gazzetta dello Sport sot ne editorialin e saj, me zikalterit te cileve ju pelqen shume talenti luzitan.

“I vezhguar disa here, eshte pelqyer me shume si i brendshem, ka shenuar edhe nje dopiete ne ndeshjen e fundit kunder Arouca. Ka nje pengese te vogel: klauzola prej 45 milione. Presidentit indonezian Erick Thohir do t’i paraqitet edhe kandidatura e tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.