Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

419 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Inter, te henen ose te marten takim me agjentet e Nico Gonzalez!

Gazzetta dello Sport – Inter, te henen ose te marten takim me agjentet e Nico Gonzalez!
Bujar Berishaj

Tratativa per Nico Gonzalez qendron akoma ne kembe.

Ashtu sic raporton Gazzetta dello Sport, agjentet e lojtarit argjentinas do te jene ne Itali ne fillim te javes se ardhshme.

Keshtu, te henen ose te marten mund te kete nje takim me drejtuesit zikalter. Lojtari eshte afer qe te marr edhe pasaporten italiane duke e lehtesuar keshtu akoma me shume operacionin.

Por ne rastin qe pasaporta italiane nuk do te arrinte atehere jane dy klube te gatshme per te punuar ne tandem me Interin.

Behet fjale per Sassuolon dhe Bolognan qe jane te gatshme per te punuar me zikalterit dhe ta marrin lojtarin duke sherbyer pak a shume si nje parkim per Interin.

Nicolas Gonzalez eshte sulmues 20 vjec i Argentinos Juniors qe sezonin e kaluar ka shenuar 7 gola ne kampionatin argjentinas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.