Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

783 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Interi po tundon Cardif: Ja shifra per Medel si dhe e drejta blerjes direkt…

Gazzetta dello Sport – Interi po tundon Cardif: Ja shifra per Medel si dhe e drejta blerjes direkt…
Inter Club Staff

Interi po provon qe te beje sulmin perfundimtar per te sjelle ne Milano Gary Medel.

Sic shkruan Gazzetta dello Sport ne keto minuta, formula e transferimit do te jete nje huazim me “te drejte blerje alla Dodo: Ne prezencen e pare per Interin, blerja e lojtarit behet perfundimtare, i detyryar. Gjithcka e lehte atehere? Jo akoma. Cardiff kerkon 9 milione euro dhe Interi ofron 7. Negociatat po zhvillohen edhe gjate ketyre minutave, Medel (me shtysen e Thohir) duket gjithnje e me afer…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags