Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

288 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport konfirmon: “Sot do te kemi zhvillime ne ceshtjen Isla…”

Gazzetta dello Sport konfirmon: “Sot do te kemi zhvillime ne ceshtjen Isla…”
Inter Club Staff

Lajmi qe dje u dha nga Fcinter1908.it, sot eshte konfirmuar nga Gazzetta dello Sport. Ne diten e sotme eshte parashikuar nje takim ndermjet Marco Brancas dhe agjentit te Islas, Vagheggi. Marveshja me lojtarin eshte arritur prej kohesh, por Interi dhe prokuratori i lojtarit do te diskutojne strategjine qe do vene ne pjate ne takimin me Juventusin.

Bardhezinjte kerkojne 8 milion euro, zikalterit nuk shkojne me shume se 6.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags