Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Mesfushe tjeter ne Firenze, Palacio po ben nxemjen sepse…

Gazzetta dello Sport – Mesfushe tjeter ne Firenze, Palacio po ben nxemjen sepse…
Inter Club Staff

Do te jete nje mesfushe e re ajo ne Firenze. Mazzarri me shume mundesi do te ule ne stol Guarin dhe Hernanes, duke futur me shume muskuj ne mesfushe me M’Vila dhe Medel.

Kovacic do te jete pas sulmuesve ku do te luajne Osvaldo dhe Icardi(me Palacion qe po ben nxemjen dhe eshte gati per tu thirrur ne kauze). Vidic kthehet dhe mbrojtje ne qender dhe ne krahun e majte do te jete Dodo(sapo eshte rikthyer, ndihet i fresket) dhe D’Ambrossio qe vjen pas nje ndeshje shume te mire ndaj Qarabag.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.