Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

417 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Mou me 65 milione per Skriniar: Inter thote jo! Per sllovakun gati rinovimi…

Gazzetta dello Sport – Mou me 65 milione per Skriniar: Inter thote jo! Per sllovakun gati rinovimi…
Bujar Berishaj

Jose Mourinho eshte ne kerkim te nje qender mbrojtesi.

Dhe ate duket se e ka gjetur te ish-skuadra e tij Inter, aty ku e kishin gjetur tashme edhe Manchester City e Barcelona.

Objektivi tashme dihet: Milan Skriniar.

Keshtu klubi i tij Manchester United i ka ofruar plote 65 milione euro Interit per mbrojtesin sllovak por kjo oferte eshte refuzuar menjehere me Suning qe kane qene te qarte: Skriniar nuk leviz nga ketu!

“Keshtu vullneti i Interit per sllovakun dhe lojtaret tjere big ne skuader eshte i qarte: per oferta qe nuk jane ne lartesi te tyre as qe do te diskutohet”, konfirmon Gazzetta dello Sport sot.

Ne anen tjeter eshte konfirmuar oferta e rinovimit deri ne 2023 me nje rritje rroge ne 2,2 milone euro ne vit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.