Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

722 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Per tu vleresuar e ardhmja e Ruben Botta: Ja situata!

Gazzetta dello Sport – Per tu vleresuar e ardhmja e Ruben Botta: Ja situata!
Inter Club Staff

Eshte e gjitha per tu deshifruar e ardhmja e Ruben Botta. Interi e ka cuar ne huazim tek Livorno qe te lere te lire per cdo rast vendin e ekstrakomunitarit por mesfushori i datelindjes 1990, sipas asaj qe shkruan Gazzetta.it, do te bashkohet me skuadren e re vetem ne nentor (tani po kurohet ne Pinetina) dhe nuk do te kthehet te luaje perpara Janarit.

Ne kete pike, dy skuadrat do te vendosin ne Janar nese ai do te vazhdoje te luaje tek Livorno deri ne fund te sezonit, apo do te meret ne skuader nga Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags