Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

2,263 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Udhetim ne Perandorine Thohir: Ja si jeton Industriali! Ndersa Zanetti…

Gazzetta dello Sport – Udhetim ne Perandorine Thohir: Ja si jeton Industriali! Ndersa Zanetti…
Inter Club Staff

La Gazzetta dello Sport i dedikon sot kopertinen e saj Thohir, manjatit indonezian qe deshiron Interin.

Nje hetim ekskluziv i te perditshmes Italiane qe ka derguar nje gazetar ne Indonezi per te kuptuar se cili eshte njeriu qe deshiron te bleje klubin zikalter. Ja si eshte titulli i Gazzettes sot: “Udhetim ne perandorine Thohir. Karbon, gazeta, karaoke, gratacela dhe Ferrari. Ja si jeton ne Giacarta industriali qe eshte ne tratativa me skuadren zikalter.” Dhe nderkohe vjen mesazhi i Zanettit nga Argjentina: “Nuk ka Inter pa Morattin…”

Me shume rreth ketij lajmi do te keni neser ne mengjes, me daljen ne treg te Gazzetta dello Sport. Stafi i inter.al do ta postoje menjehere ne oret e para te mengjesit artikullin ne shqip.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.