Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,063 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Samp-Inter: kthehen Brozovic e Podolski. Ne mbrojtje…

Gazzetta dello Sport – Samp-Inter: kthehen Brozovic e Podolski. Ne mbrojtje…
Bujar Berishaj

Per ndeshjen e se dieles kunder Sampdoria, Shaqiri do te kthehet titullar. Sic raporton Gazzetta dello Sport lojtari do te shtrengoj dhembet dhe do te luaj pas shpines se Podolski dhe Icardi. Palacio do e nis nga pankine

Ne mesfushe kthehet Brozovic, kurse ne mbrojtje do te kthehet D’Ambrosio ne vend te Campagnaro. Ky eshte formacioni i mundshem:

INTER (4-3-1-2)Handanovic; D’Ambrosio, Ranocchia, Juan Jesus, Santon; Guarin, Medel, Brozovic; Shaqiri; Podolski, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.