Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

832 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Stankovic lamtumire: tani rikthehet Oriali?

Gazzetta dello Sport – Stankovic lamtumire: tani rikthehet Oriali?
Bujar Berishaj

Me lamtumiren e Dejan Stankovic nga Interi per arsye profesionale (e mundshme nje e ardhme ne federaten serbe), mbetet i pambuluar roli i club manager nga klubi zikalter.

Per Gazzetta dello Sport zevendesimi i ish-mesfushorit mund te jete nje emer qe te gjithe ne e njohim. Gabriele Oriali, pas dy vitesh perkrah Antonio Contes te Italia, do t’i thote lamtumire azzurreve dhe mund te kthehet ne Pinetina te Roberto Mancini.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.