Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,238 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Takim te Inter, Toure+Fekir. Kovacic largohet? Mancini thote jo por…

Bujar Berishaj

Edhe Gazzetta dello Sport online flet per takimin qe eshte mbajtur sor ne qender te Milanos, mes Mancinit, udheheqesve dhe presidentit Thohir.

Eshte folur per te ardhmen dhe natyrisht per merkaton. Dhe sipas gazetes milaneze objektivi i madh mbetet Yaya Toure, por ‘do te kerkoj nje impenjim ekonomik jo banal’ lexohet tek artikulli.

Tekniku zikalter kerkon nje sforco nga manjati indonezian, eshte i nevojshem perforcimi i skuadra ne dispozicionin e tij. Dhe emrat qe vijne nga Gazzeta dello Sport jane ata qe jane permendur ne ditet e fundit: Nabil Fekir – qe eshte plani B kundrejt Dybalas qe do te shkoj tek Juve – eshte emri per sulmin.

Gjate takimit eshte folur edhe per shitjet dhe lojtaret qe mund te largohen nga Milano jane Handanovic dhe Kovacic. Trajneri, disa dite me pare sa i perket kroatit ka thene: “Nuk mund te shesim lojtaret me te mire.” Mirepo gazeta thore: “Me Thohirin ne hotel ndoshta diskursi ka ndryshuar…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.