Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,607 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Toure dhe Candreva: te dy kane thene ‘po’! Por Ausilio…

Inter Club Staff

Yaya Touré dhe Antonio Candreva kane thene po!

Keshtu shkruhet sot ne numrin e perditshem te gazetes Italiane ‘La Gazzetta dello Sport’ e cila shpjegon se lojtaret kane thene tashme ‘po’ per Interin, por Piero Ausilio duhet te prese edhe pak perpara se ti mbylle si operacione.

Pse? – vazhdon Gazzetta -. Sepse me perpara duhet te ndodhin disa shitje. Nderkohe nuk jane per tu skarcuar as opsionet Ramires dhe Alex Teixeira. Motivi? Te dy jane ekstrakomunitare dhe do ta ndalonin ne nje fare menyre ardhjen e Toure (vendi i pare eshte perdorur me blerjen e Erkin).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.