Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 27, 2021

Scroll to top

Top

405 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Dragovic, dy shance per te arritur tek Interi

Gazzetta – Dragovic, dy shance per te arritur tek Interi
Ardis
  • On 07/07/2013, 9:12

Sipas asaj qe sjell ne edicionin online Gazzetta dello Sport, cdo dite eshte mund te jete shume e mire per ardhjen e Dragovic te Interi, vetem se ne dalje shoqeria zikalter duhet te kryeje dy operacione: e para ka lidhje me Silvestre i cili preferon shume Genoan; dhe e dyta ka te beje me Ranocchian, ne Angli duken se e kane seriozisht, Manchester United. Vlera e lojtarit shkon rreth 15 milione € dhe nuk eshte ide e keqe shkembimi plus para per Zunigan me Napolin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.