Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

138 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejt Fiorentina-Inter, ne balotazh jane Nagatomo-Santon e ne mesfushe…

Gazzetta – Drejt Fiorentina-Inter, ne balotazh jane Nagatomo-Santon e ne mesfushe…
Inter Club Staff

Dje u zhvillua seanca e pare stervitore per vitin 2018.

Spalletti duhet te bej perseri llogarite pa Miranden e D’Ambrosion te cilet jane te demtuar. Keshtu ne qender te mbrojtjes zgjedhjet e detyruara jane Ranocchia-Miranda. Ndersa ne krah do luaj Cancelo dhe njeri ndermjet Santon-Nagatomo. Ndersa ne mesfushe nese luan titullar Brozovic, athere Gagliardini do ulet ne stol e reparti do kompletohet me Borja Valero e Vecino.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.