Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejt Inter-Chievo: Vecino po ben gjithcka qe te jete!

Gazzetta – Drejt Inter-Chievo: Vecino po ben gjithcka qe te jete!
Inter Club Staff

Matias Vecino do te tentoje qe te rikthehet per ndeshjen ndaj Chievos. 

Kete gje shkruan sot Gazzetta dello Sport:

“Mesfushori eshte demtuar gjate nxemjes perpara ndeshjes me Udinesen dhe i kishte treguar stafit mjekesor se kishte nje problem ne kofshen e djathte.”

“Per kete motiv ai ndenji jashte ndaj Udineses ne Dacia Arena. Por me sa duket objektivi i Interit eshte qe lojtari qe edhe sot gjendet ne Appiano Gentile per tu stervitur te rikthehet ndaj Chievos.”

“Ndeshja ndaj skuadres se Verones tashme te rene ne Serie B matematikisht do te luhet kete te hene qe vjen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.