Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

6,095 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejt Inter-Napoli per Kupe: rikthehet Lautaro, po Lukaku ne stol? Moses dhe Biraghi nga minuta e pare!

Gazzetta – Drejt Inter-Napoli per Kupe: rikthehet Lautaro, po Lukaku ne stol? Moses dhe Biraghi nga minuta e pare!
Inter Club Staff

Lautaro Martinez po behet gati: pasi ka pare nga tribuna ndeshjen ndaj Udineses dhe Milanit, Toro mezi po pret te luaje dhe kete gje do ta beje neser ne Kupen e Italise ndaj Napolit.

Perkrah tij mund te jete me shume Sanchez se sa Lukaku: Conte mund te zgjedhe te lere ne pankine Lukaku dhe te hedhe nga minuta e pare kilianin si ka ndodhur ndaj Sampdorias dhe Barcelones ku ata te dy kane luajtur shume mire.

Kete gje e shkruan sot Gazzetta dello Sport qe me pas thekson se ne mesfushe eshte e sigurt prezenca e Christian Eriksen, gjithmone e me shume brenda skemave te Contes.

“Per sa i perket te tjereve, D’Ambrosio dhe Bastoni do te duelojne per nje vend titullari me njeri-tjetrin.”

“Ndersa ne te djathtet do te luaje Moses dhe Biraghi ne te majte. Duhet pare edhe gjendja e Sensit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.