Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

335 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejt Inter-Palermo, rikthehet Perisic dhe Murillo nga minuta e pare?

Gazzetta – Drejt Inter-Palermo, rikthehet Perisic dhe Murillo nga minuta e pare?
Inter Club Staff

Pas eksperimentit taktik jo te kendshem me mbrojtjen me tre te provuar ne Bentegodi kunder Chievos, Frank De Boer ben nje hap mbrapa dhe rikthehet tek ajo me kater.

Nje repart qe, ndaj Palermos, do te gjeje nje nga njerezit me te rendesishem si Jeison Murillo qe ne cift me Joao Miranda kane bere paraqitje vertete te mira. Te rejat e tjera vazhdojne me Perisic nga minuta e pare dhe nje ndermjet Candrevas dhe Eder ne krah.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.