Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

800 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejt Lazio-Inter, ka vetem lajme te mira per Spallettin! Miranda dhe Gagliardini…

Gazzetta – Drejt Lazio-Inter, ka vetem lajme te mira per Spallettin! Miranda dhe Gagliardini…
Inter Club Staff

U duk sikur gjithcka kishte mare fund por nuk eshte aspak keshtu. 

Zenga risolli ne jete nje Inter qe ishte me 99% jashte gares per Champions.

E keshtu, ne shtepine zikalter ka nisur numerimi mbrapsht per Lazio-Inter, nje finale tashme qe do te luhet ne Olimpico dhe qe do vendose vendin e fundit per Champions League.

E pikerisht, duke pare te dielen, Luciano Spalletti po mendon te besoje tek nje Roberto Gagliardini i rikthyer.

Ai ka qene i ndalur per shkak te nje demtimi muskular te pesuar ndaj Cagliarit por ditet e ardheshme do te rrise sasine e punes dhe do i bashkohet shokeve te skuadres.

“Shume e mundur qe te dielen Roberto Gagliardini te luaje.”

Keshtu eshte shprehur Luciano Spalletti dje dhe po pret vendimin perfundimtar per sa i perket aktivizimit si titullar te lojtarit bergamask.

Keshtu si per rastin e Joao Miranda, mbrojtesi qe do te jete ne formen e tij me te mire fizike ne Olimpico: ai nuk u rrezikua ndaj Sassuolos por eshte i rekuperuar plotesisht.

Miranda do te luaje ndaj Lazios ne vendin e Ranocchias.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.