Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,462 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Dy balotazhe, rikthehet Miranda: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Dy balotazhe, rikthehet Miranda: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Eshte ende ne diskutim prezenca e Ranocchia dhe D’Ambrosio, pavarsisht progresit te treguar ne stervitje ne Appiano Gentile.

Nderkohe, grumbullimi i pare i sigurte per Lisandro Lopez. Do te kthehet Miranda nga minuta e pare me Skriniar. Por per Gazzetta dello Sport, Spalleti ka ne mendje dy dyshime: Santon i cili eshte ne avantazh ndaj Nagatomos dhe Gagliardini perpara Brozovic. Ja formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cancelo, Skriniar, Miranda, Santon; Vecino, Gagliardini; Candreva, Borja Valero, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.