Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

3,183 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Dy jane balotazhet sot: Joao Mario nderkohe titullar. Ja formacioni!

Gazzetta – Dy jane balotazhet sot: Joao Mario nderkohe titullar. Ja formacioni!
Inter Club Staff

Dy jane balotazhet per Interin sot dhe te dyja jane ne mbrojtje. 

Kete gje e shkruan Gazzetta dello Sport e cila shkruan se D’Ambrosio dhe Miranda jane ne avantazh ndaj Cedric dhe De Vrij.

Per sa i perket te tjereve, Spalletti pritet te luaje me nje 4-3-3 me Joao Mario dhe Nainggolan perkrah Brozovic.

Ja formacioni i mundshem: 

INTER (4-3-3): Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Miranda, Asamoah; Joao Mario, Brozovic, Nainggolan; Candreva, Icardi, Perisic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.