Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,761 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Eder dhe Brozovic te rekuperuar: ja formacioni i mundshem!

Gazzetta – Eder dhe Brozovic te rekuperuar: ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Lajme shume te mira per Stefano Piolin ne prag te ndeshjes te se henes ndaj Sampdorias ne Meazza.

Eder dhe Brozovic do te jene ne dispozicion te tranjerit po ashtu si Banega i cili dje ka zhvilluar nje stervitje vec grupit duke qene se eshte rikthyer nje dite me vonese nga te tjeret sepse ka qene ne Ameriken Latine. Sipas Gazzetta dello Sport, Interi do te konfirmoje ne kete ndeshje te zakonshmin 4-2-3-1. Ja formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Medel, Miranda, Ansaldi; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.