Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

4,949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Emergjence totale ne mesufshen e Interit: Gagliardini mbyll vitin. Kane mbetur vetem 3!

Gazzetta – Emergjence totale ne mesufshen e Interit: Gagliardini mbyll vitin. Kane mbetur vetem 3!
Inter Club Staff

Interi vazhdon qe te humbase copeza, sidomos ne mesfushe.

Pas Sensit dhe Barelles, nje stop ka pesuar edhe Gagliardini: “Roberto eshte demtuar vete, me shume mundesi duke vrapuar.”

“Problemin e ka ne kemben e djathte dhe eshte 100% e sigurt mungesa e tij ndaj Romes te premten dhe Barcelones te marten. Sot per sot, shanset qe te mos luaje ndaj Fiorentines jane gjithashtu te larta dhe mbase edhe ai e ka mbyllur per kete vit me futbollin.”

Po alternativat kush jane? Borja Valero eshte i pari por duke pare emergjencen, mund te luaje edhe Candreva me Asamoah ne ate rol.

Por te mos harrojme edhe nje formacion 3-4-3 me Politanon ose Candrevan perkrah Lautaros dhe Lukakut ne sulm duke lene vend prapa vetem per 2 mesfushore qendre dhe dy lojtare krahu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.