Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,254 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Erdhi ora e Kovacic. Mbase edhe e Pereiras?

Gazzetta – Erdhi ora e Kovacic. Mbase edhe e Pereiras?
Ardis
  • On 28/09/2013, 13:34

Guarin mund te korrigjoje gabimin e bere ne Meazza qe nga neser. Nuk duket ai personi i destinuar qe te lere vend te lire Kovacic ne transferten e Triestes kunder Cagliarit”. Sipas Gazzetta dello Sport, ne fakt, personi me i sakte per ti lene vend te lire te riut kroat eshte Taider, vetem nqse Mazzarri vendos ti jape nje turn pushim Cambiasso-s. Dhe ka nje mundesi titullari nga minuta e pare per Alvaro Pereira-n, ne vend te Jonathan ose Nagatomo-s.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.