Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,940 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Erkin dhe Stevan Jovetic do te shiten: ja situata

Gazzetta – Erkin dhe Stevan Jovetic do te shiten: ja situata
Inter Club Staff

Edhe Gazzetta dello Sport shpjegon se si Caner Erkin pritet te largohet nga Interi pa filluar mire aventuren e tij, por bashke me te, pritet te largohet dhe nje tjeter sulmues i Interit.

Po flasim per Stevan Jovetic, qe erdhi tek Interi veren e kaluar pas nje telenovele te gjate verore dhe shume i kerkuar nga Roberto Mancini. Sipas te perditshmes Italiane, Stevan Jovetic dhe turku Caner Erkin do te largohen kete vere nga skuadra zikalter. Per sa i perket turkut, Gazzetta dello Sport shkruan: “I eshte propozuar Fenerbahces, por eshte refuzuar. Mbetet ne kembe pista Genoa ne huazim. Nese largohet, duhet ndjekur me kujdes pista Criscito (i kerkuar edhe nga Napoli dhe Fiorentina)”, shkruhet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.