Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

1,403 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Eto’o deshiron Interin. Zhvillime ne oret e ardhshme, por…

Gazzetta – Eto’o deshiron Interin. Zhvillime ne oret e ardhshme, por…
Xhorxh Gellci

Reparti i sulmit zikalter, per momentin, eshte ai qe krijon edhe dyshimet me te medha. Dyshime te lidhura mbi te gjitha nga golat e shenuar deri tani nga Icardi dhe Belfodil. Dy zikalterit e rinj kane nevoje per kohe dhe sigurisht nuk mund te pritet qe ta marrin Interin ne kurriz duke bere ate qe dine te bejne futbollistet me eksperience. Per te mbushur kete boshllek, ne pritje te Militos, Mazzarri ka kerkuar Osvaldon po shoqeria po provon goditjen Eto’o. Mbreti Luan, sipas Gazzetta dello Sport, do te kthehej me deshire ne Milano, por pengesa Mourinho ngelet akoma aktuale. Ne ditet e ardhshme do te kete avancime ne te dy anet per te kuptuar kushtet reale per te kthyer me fanellen zikalter nje nga heronjte e Tripletes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.