Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

689 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Fernando, Nainggolan dhe Wellington: Mazzarri…

Gazzetta – Fernando, Nainggolan dhe Wellington: Mazzarri…
Ardis
  • On 12/10/2013, 11:39

“Po ne mesfushe? Eshte Fernando? Eshte Wellington? Eshte Nainggolan?” Gazzetta dello Sport nuk harron objektivin per mesfushen dhe analizon tre situatat e merkatos me te nxehta. “I pari, ne skadence ne qershor 2014, eshte nje mundesi e rendesishme dhe e favorshme, por Mazzarri dhe njerezit e merkatos do te vleresojne nese do te kembengulin tek ky lojtar apo tek nje organizator ne mesfushe. Idea Wellington eshte zhdukur, ndersa per Nainggolan do te flitet serish ne qershor, mbi te gjitha me pronarin e ri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.