Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

941 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: Genoa, blerje e dyfishte nga Inter. Gjithcka gati per Silvestre.

Gazzetta: Genoa, blerje e dyfishte nga Inter. Gjithcka gati per Silvestre.
Xhorxh Gellci

Gazzetta dello Sport lajmeron mbylljen me sukses te tratatives mes Genoas dhe Interit per Matias Silvestre: “Genoa eshte nje hap larg Silvestre te Interit. Kuqeblute kane arritur marreveshjen me shoqerine zikalter per huazimin e lojtarit, dhe tani po diskutojne me agjentin e argjentinasit per te rregulluar detajet e fundit. Tratativa eshte ne faze permbyllese, dhe ne oret e ardhshme, presidenti i Genoas, Enrico Preziosi, mund te kaloje tek lajmerimet zyrtare. Pas senegalezit Mbaye, nje tjeter marreveshje e mbyllur me zikalterit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.