Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,002 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Goditje e dyfshishte nga Branca-Ausilio nese Kuzmanovic do te largohet!

Gazzetta – Goditje e dyfshishte nga Branca-Ausilio nese Kuzmanovic do te largohet!
Inter Club Staff

Gazzetta dello Sport shkruan per merkaton e zikalterve, ne vacanti per mesfushen.

 “Ne axhenden e dyshes Branca-Ausilio, eshte edhe opsioni qe te sjelle ne shtepine Inter dy mesfushore. Kjo hipoteze do te behet konkrete nese do te largohej Kuzmanovic, i cili kerkohet nga West Ham dhe Sunderland.”

Keshtu flet Gazzetta dello Sport sot ne numrin e perditshem te saj. Pra, ne rast se Serbi do te largohet, dicka qe ka shume mundesi te ndodhe sepse kerkohet me ngulm ne Angli por edhe ne Spanje e Gjermani, atehere eshte i mundshem nje dopio goditje ne mesfushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.