Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Guarin, Alvarez, Taider dhe Kuzmanovic: ikin te gjithe?

Gazzetta – Guarin, Alvarez, Taider dhe Kuzmanovic: ikin te gjithe?
Redi Asabella

” «do ut des» eshte po aq e vjeter sa bota dhe bota e tregetise i vjen perqark ketij parimi qe te con direkt tek shkembimi, te japesh per te marre. Mire: Interi aktual – qe ka ne mendje “shkaterrues-in” si prioritet merkatoje – punon per te bere pjellore nje toke nga e cila do te largohen te pakten kater: me Guarin dhe Alvarez do te krijohen mjetet e duhura ekonomike, perjashto zhvillime shkembimesh (me Lamelen sa per te thene nje emer); me Saphir Taider (gjysma tjeter eshte e Bologna) dhe me Zdravko Kuzmanovic do te provohet shkembimi si me fotot e lojtareve te katalogeve ajo ‘me jep, te jap’. Per te arritur tek Behrami dhe per nje tentative-Xhaka”. Kjo eshte ajo qe thote sot Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.