Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 26, 2020

Scroll to top

Top

1,316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Guarin, avancon Tottenham. Largimi i tij hap dyert per…

Gazzetta – Guarin, avancon Tottenham. Largimi i tij hap dyert per…
Xhorxh Gellci

Pasi ka deshtuar perfundimisht pista qe do e shpinte tek ekipi i Mourinhos, hapen skenare te reja per lojtarin kolumbian. Anglia vazhdon ta ndjeke dhe Interi ka lene te kuptohet qe eshte i gatshem ta shese para nje oferte te rendesishme.

Sipas Gazzetta dello Sport te dites te sotme, eshte gjithmone edhe interesi i Manchester United per Guarin, por ne oret e fundit ka nje avancim te dukshem te Tottenham, qe vetem tre jave me pare ka refuzuar nje shkembim me Lamelen. Nese Guarin do te largohej, Interi do hidhej menjehere per Hernanes. Po ardhja e brazilianit eshte e pamendueshme pa nje largim te rendesishem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.