Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,598 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Guarin, Inter dhe Zenit: Sapo mbaroi takimi, oferte zyrtare per te! Por ai po pret…

Gazzetta – Guarin, Inter dhe Zenit: Sapo mbaroi takimi, oferte zyrtare per te! Por ai po pret…
Inter Club Staff

Gazzetta dello Sport e cila sot ka folur per nje takim te mundshem te Interit dhe Zenitit te Shen Peterburgut sebashku me agjentin e Guarin, ka dhene te reja te tjera per situaten e kolumbianit.

Ja cfare ka shkruar Gazzetta: “Ka te reja ne shtepine Inter persa i perket ceshtjes se Fredy Guarin, mesfushorit ofensiv Kolumbian 28 vjecar, i cili eshte tek Interi qe nga viti 2012, dhe do te largohet sepse deshiron me shume minuta. Zeniti eshte ne presing per lojtarin dhe deshiron ta bleje, por lojtari po pret oferta te tjera dhe po mendon edhe per interesimin e Manchester United. Mbasdite ne Milano u takuan drejtuesit e Interit me prokuratorin e Guarin dhe disa drejtues se Zenitit e keta te fundit bene nje oferte zyrtare per Kolumbianin. Guarin eshte ende i pavendosur, sepse po pret Red Devils. Per Fredy Guarin, Erick Thohir kerkon diku tek 12-14 milione euro, por kjo shume mund te ulet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags