Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,016 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Guarin? Mendohet per shitjen. Alvarez? Rinovim perpara boterorit sepse…

Gazzetta – Guarin? Mendohet per shitjen. Alvarez? Rinovim perpara boterorit sepse…
Inter Club Staff

“A do te qendroje Guarin? Eshte akoma heret per te folur per kete, por do e shohim se si do te jete skuadra.”

Walter Mazzarri keshtu u shpreh perpara pyetjes se gazetareve per Guarin e nese do te largohet, pavarsisht se sapo ka nenshkruar nje kontrate te re deri ne 2017. Mesfushori Kolumbian i Interit, shpjegon Matteo Della Vite, gazetar i Gazzetta dello Sport, eshte zikalteri qe kerkohet me shume ne kete merkato dhe Interi nuk eshte se nuk po e mendon shitjen.

Tjeter emer afer largimit eshte Alvarez, por ne keto ore agjanti i tij ka treguar ne mikrofonat e mediave se argjentinasi 100% do te firmose nje kontrate te re me Interin. Interi deshiron qe ta beje kete gje perpara boterorit, sepse nuk deshiron qe lojtari te rrise kerkesat e tij nese luan mire ne Boteror. “Me pas nese do te vije ndonje oferte e kenaqshme per te, do te flitet me tej”, perfundon e perditeshmja Italiane.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.