Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

496 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Hamsik rigjen Mazzarrin: nate speciale

Gazzetta – Hamsik rigjen Mazzarrin: nate speciale
Ardis
  • On 22/04/2014, 11:01

Marek Hamsik ka kaluar nje sezon jo pozitiv dhe zerat e merkatos fillojne te ndihen. Dhe te shtunen ja dhe Interi i ish trajnerit te tij, qe nuk e ka fshehur simpatine per talentin slovak. “Me kete rast Hamsik do te rigjeje Walter Mazzarrin, trajnerin qe e ka mbajtur perhere ne qender te projekteve te tij. Do te jete nje nate speciale kjo e tija, e mbushur me ndjenja, sigurisht, por edhe me pergjegjesi, sepse edhe nje tjeter prove e deshtuar dhe mund te vere ne diskutim per ndeshjen e finales se Coppa Italia”, shkruhet ne Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.