Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

425 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta hedh poshte te gjitha zerat: “Inter ka mohuar kategorikisht se po kerkon ne kete merkato sulmuesin e Napolit, Llorente.”

Gazzetta hedh poshte te gjitha zerat: “Inter ka mohuar kategorikisht se po kerkon ne kete merkato sulmuesin e Napolit, Llorente.”
Inter Club Staff

Nder objektivat e Interit, eshte edhe ajo qe pritet te ndodhe edhe ne sulmin zikalter ne ditet ne vazhdim.

Interi po kerkon nje sulmues te katert per te kompletuar kete repart, dhe emrat qe jane perfolur jane te shumte.

Nje nder to ka qene edhe Andrea Pinamonti, qe mund te beje rikthimin e tij ne shtepi pas dy sezonesh si i huazuar.

Por Conte nga ana e tij do te preferonte nje emer me me shume eksperience dhe nje profil nderkombetar.

Gjithesesi, ne oret e ardhshme eshte parashikuar nje takim me Mino Raiolen, agjentin e lojtarit per te zgjidhur gjithcka per te.

Por ne oret e fundit eshte perfolur shume edhe per nje interesim te Interit per spanjollin e Napolit, Llorente.

Per te eshte folur se Interi ka filluar negociatat me agjentet e lojtarit dhe Napolin, por asgje me sa duket nuk ka qene e vertete.

Nga Interi kane bere me dije se nuk jane te interesuar per Llorente. Ai nuk eshte nje objektiv i Interit. Kete sinjalizon sot La Gazzetta dello Sport qe flet e sigurt per kete gje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.