Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

472 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Hernanes do te jete jashte per nje kohe te papercaktuar. Ai ka probleme ne…

Gazzetta – Hernanes do te jete jashte per nje kohe te papercaktuar. Ai ka probleme ne…
Inter Club Staff

Infermieria zikalter vazhdon te mbaje ne tension tifozet dhe teknikun e Interit.

Kunder Romes Interit do i duhet te heqe dore nga dy lojtare shume te rendesishem: Nemanja Vidic ka qendruar ne Milano dhe gjithashtu braziliani Hernanes, i cili eshte viktime e nje problemi muskular.

Nuk dihet ende shkalla e demtimit te ish mesfushorit te Lazios, por sic shkruan e perditshmja Italiane, ai mund te qendroje jashte per nje kohe te papercaktuar. Me mire te pritet rekuperimi i plote sesa te rrezikohet nje demtim edhe me i rende. Qe kur eshte transferuar tek Interi, braziliani nuk ka treguar ndonje forme fizike stabel per te justifikuar sakrificen ekonomike te zikalterve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.