Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

307 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Hugo Campagnaro titullar kunder Romes.

Gazzetta – Hugo Campagnaro titullar kunder Romes.
Ardis
  • On 01/10/2013, 10:41

“Kunder Romes do te kthehet Campagnaro. Kete gje e siguron Gazzetta dello Sport. Mbas ndeshjes kunder Cagliarit ku nuk luajti ne formacion, ish-futbollisti i Napolit do te kthehet ne pozicionin e tij. Do te formohet serish treshja ne mbrotje me Ranocchia-n dhe Juan Jesus qe po bejne shume mire ne kete fillim sezoni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.