Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta i paralajmeron te gjithe: “Po pritet nje oferte tjeter nga PSG: me sa duket sheiket gati te ofrojne plot…”

Gazzetta i paralajmeron te gjithe: “Po pritet nje oferte tjeter nga PSG: me sa duket sheiket gati te ofrojne plot…”
Inter Club Staff

Me sa duket, Paris Saint Germain po afrohet gjithmone e me shume me Milan Skriniar, sllovakun e mbrojtjes zikalter.

Kete gje e nenvizon La Gazzetta dello Sport, e cila tregon gjithashtu edhe per nje oferte te re te PSG ne oret e fundit.

“PSG e ka bere tentativen e saj te fundit: ka shkuar nga 50 milione euro ne 60 milione euro te ofruara per lojtarin.”

“Eshte nje sinjal i forte qe PSG deshiron te marre sllovakun sa me shpejt, por nga ana tjeter eshte nje Inter qe po qendron e forte.”

“Zikalterit kane vene nje cmim prej 80 milione eurosh dhe diferenca nuk eshte kolosale, edhe pse e rendesishme.”

“Dialogu po vazhdon dhe zerat e fundit thone se PSG eshte gati per nje oferte ne keto ore qe mund te kape shifren e 70 milione eurove.”

“Mbase po mendohet per nje oferte te dyte prej 68 milione eurosh, pikerisht si shifra qe dergoi nje vere me pare Achraf Hakimi ne Paris.”

“Eshte nje shifer e rendesishme, por ende nuk dihet se si do te pergjigjet Interi perpara kesaj oferte te rendesishme. Deri me tani klubi ka qene i qarte: duhen 80 milione euro. Nderkohe flitet se PSG ka arritur nje marreveshje edhe me Skriniar.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.