Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

2,478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Icardi, De Vrij dhe Vecino nga minuta e pare: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Icardi, De Vrij dhe Vecino nga minuta e pare: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Ka mbetur vetem nje dyshim per Spallettin: Icardi apo Lautaro?

Sipas Gazzetta dello Sport,  kesaj radhe do i takoje Mauritos te zbrese ne  fushe nga minuta e pare.

Per sa  i perket te tjereve, ne fushe priten titullaret e zakonshem me rikthimin e De  Vrij nga minuta e pare.

Ja formacioni i mundshem i Interit:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.