Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,051 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Icardi-Inter, sebashku deri ne 2021: pas dy javesh firma

Gazzetta – Icardi-Inter, sebashku deri ne 2021: pas dy javesh firma
Inter Club Staff

Duhet pritur ende pak jave qe firma e Mauro Icardit te hidhet e zeza mbi te bardhe ne kontraten e tij te re me Interin qe do e lidhe me zikalterit deri ne vitin 2021.

Konfirmimi vjen sot ne mengjes nga Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon se nga fillimi i shtatorit do te sistemohen detajet e fundit per marreveshjen e re me Mauro Icardi qe parashikon nje rroge 5 milione euro per lojtarin dhe nje klauzole largimi, e vlefshme vetem per jashte Italise, prej 110 milione eurosh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.