Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,977 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Icardi po shpreson, Rafinha ndoshta nga pankina: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Icardi po shpreson, Rafinha ndoshta nga pankina: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Nuk eshte per tu perjashtuar nje rekuperim i shpejte per Mauro Icardin.

La Gazzetta dello Sport shkruan: “Maurito po permiresohet me shpejtesi, problemi ne muskuj nuk ka qene i rende dhe ai po shtyn qe te jete gati per neser ne darke kunder Crotones. Eshte e veshtire qe stafi te mare nje rrezik te tille sidomos ne kete pike te sezonit, por asnjehere nuk i dihet. 24 vjecari i Interit do i duhet shume skuadres ne luften per nje vend ne Champions. Ne qender te sulmit me siguri do i takoje EDer me Candreva, Borja Valero dhe Perisic prapa tij. Rafinha? Mund te luaje nje 30 minutesh ne pjesen e dyte, sepse nuk eshte ende ne top forme”.

Formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cancelo, Skriniar, Miranda, D’Ambrosio; Gagliardini, Vecino; Candreva, Borja Valero, Perisic; Eder.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.