Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

677 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Icardi sot do te zhvilloje vizitat mjekesore. Prezantimi…

Gazzetta – Icardi sot do te zhvilloje vizitat mjekesore. Prezantimi…
Inter Club Staff

Ai erdhi dje ne Milano, dhe sot do te filloje aventuren e tij tek Interi duke zhvilluar vizitat mjekesore tek zikalterit.

Mauro Icardi, sulmuesi i ri i Interit, te cilin Interi e ka paguar 12,5 milion euro duket se mezi po pret te bashkohet me ekipin: “Jam shume i lumtur. Une Batistuta i ri? Ka kohe qe me thone se i ngjaj: Jam i forte teknikisht, kam nje gjuajtje te mire, dhe nje goditje me koke po aq te mire. Shpresoj te fitoj po aq sa ai.”

Nderkohe qe Icardi mezi pret te bashkohet me ekipin, edhe tifozet zikalter mezi po presin ta shohin ate ne aksion. Te dhenat e tij flasin qarte, 10 gola ne sezonin e tij te pare ne Serie A, dhe eshte vetem 19 vjec.

Sipas La Gazzetta dello Sport, ai tek Interi nuk do te prezantohet kete muaj, por ne daten 1 Korrik…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags