Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,022 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter-De Boer, ka mbaruar gjithcka: Sot marim vesh se kur do te shkarkohet!

Gazzetta – Inter-De Boer, ka mbaruar gjithcka: Sot marim vesh se kur do te shkarkohet!
Inter Club Staff

Sipas asaj qe thuhet nga Gazzetta dello Sport, aventura ne pankinen e Interit e Frank De Boer duket e perfunduar.

Pas humbjes ndaj Sampdorias, ne fakt, klubi zikalter ka vendosur qe te shkarkoje tranjerin hollandez. Kur? Gjate dites se sotme do te meret nje vendim edhe sepse koha nuk premton: Interi ka vetem 14 pike ne klasifikim dhe Champions qe tani eshte 8 pike larg.

Asnje kompromis, pas 10 javesh kampionat tashme eshte koha te mos gabohet me. Duke pare diferenca orare me Azine, drejtuesit do te flasin me qetesi me Suning dhe Thohir. Pas ndeshjes, ka pasur nje takim koke me koke ndermjet CEO-s Bolingbroke dhe CFA-s Gradini. Sot ka per te pasur nje takim te gjate ne Pinetina. Klubi ben me dije se per momentin nuk do te ndodhe asgje, por fati i hollandezit duket i shkruar. Sot, nese ska ndodhur gjate nates, do te vije edhe ndryshimi i tranjerit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.