Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

835 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: Inter, eshte ideja Rabiot per te shkundur sulmin

Gazzetta: Inter, eshte ideja Rabiot per te shkundur sulmin
Ardi Deda

“Inter, eshte ideja Rabiot per ti dhene nje shkundje sulmit qe eshte ne veshtiresi. Sfide Romes per francezin”. Ky eshte titulli i Gazzetta dello Sport ne numrin e saj te sotem. Kthehet ne mode mesfushori i Psg: kontrata e tij skadon ne qershor 2015, nuk ka dashur ta rinovoje dhe klubi parizien e ka vendosur ne merkato: shpreson te mare nje kompensim nga shitja e tij e menjehershme per te mos e humbur me parameter zero sezonin e ardhshem.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags