Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,861 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter-Flamengo, ja prapaskena: eshte e vertete qe per Lincoln tashme ka…

Gazzetta – Inter-Flamengo, ja prapaskena: eshte e vertete qe per Lincoln tashme ka…
Inter Club Staff

Jo vetem Gabigol. Ne aksin Inter-Flamengo mund te kete marreveshje dhe transferime lojtaresh edhe ne te ardhmen.

Per kete gje ka shkruar sot edhe Gazzetta dello Sport edhe pse nuk eshte dicka e re dhe ne shkruajtem per kete edhe diten e djeshme.

Sipas Gazzettas, ne keto dite tratativash per Gabigol, Interi dhe Flamengo kane folur edhe per Miranden dhe disa te rinj te talentuar brazilain.

Ketu ka nje lajm te bukur per Interin: duket se zikalterit kane perfituar nje te drejte para-blerje per Lincoln, talentin 18 vjecar qe ndiqet me kujdes nga gjysma e Eurooes.

Klubi zikalter do te kete te drejten qe te barazoje ne te ardhmen ofertat e klubeve te tjera dhe duke siguruar keshtu nje avantazh ndaj atyre.

Pastaj mbetet e hapur edhe pista Miranda: Flamengo e deshiron direkt ndersa Interi nuk mund ta lere te largohet sot per sot pa nje oferte cash.

Nga Brazili nderkohe tregojne per nje oferte prej 4 milione eurosh por qe nuk eshte e vertete. Eshte folur vetem per nje huazim, prandaj per momentin Miranda qendron ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.