Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,156 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter, ja data se kur e gjithe skuadra do te jete bashke!

Gazzetta – Inter, ja data se kur e gjithe skuadra do te jete bashke!
Inter Club Staff

Summer Tour i Interit ne States do te perfundoje kete te shtune dhe sfida e fundit do ta shikoje Interin e Mancinit perball Bayern Munich te Carlo Ancelottit ne Charlotte. 

Grupi zikalter – shkruan Gazzetta dello Sport – do te ulet ne Malpensa ne daten 1 Gusht dhe me pas do te kete dy dite te lira e do te grumbullohet perfundimisht ne Pinetina ne daten 4 per te filluar pergatitjen per udhetimin ne Oslo ku do te sfidoje Tottenham. Kjo do te shenoje edhe heren e pare ku skuadra do te jete e plote duke pare se ne Norvegji do te udhetojne edhe Banega, Brozovic, Eder, Medel, Murillo dhe Perisic, gjashte lojtaret e kombetareve qe po sterviteshin ne Riscone.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.