Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,206 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter ka ne dore Basellin. Ayew ne janar…

Gazzetta – Inter ka ne dore Basellin. Ayew ne janar…
Ardi Deda

Flitet serish per merkato ne rreshtat e Gazzetta dello Sport dhe per menyren se si po leviz drejtori Piero Ausilio: “Inter ka ne dore Daniele Baselli: nese ne janar Kuzmanovic qe bllokoi marreveshjen do te shkoje ne perendim, atehere Baselli do te jete interist”.

Jo vetem emri i Baselli, ne numrin e saj te sotem Gazzetta flet edhe per André Ayew qe ne vere i eshte ofruar Interit dhe ne janar eshte nje opsion serioz.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.