Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

2,700 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: Inter ka zgjedhur Mario Suarez!

Gazzetta: Inter ka zgjedhur Mario Suarez!
Adonis Rexha

Gazzetta dello Sport shkruan se Interi ka bere zgjedhjen e saj per mesfushen zikalter: Mario Suarez.

Argjentinasi eshte zgjedhja e pare e Mancinit dhe zikaltrit kane vendosur qe te fillojne negociatat me klubin nga Madridi. Kontaktet kane filluar ne oret e fundit ne mes dy klubeve per te gjetur zgjidhjen ne mes kerkeses dhe ofertes. Inter ka ofruar nje kontrate huazim 2 milione me te drejte blerje 11 milione. Ndersa eshte gjetur marreveshja me lojtarin, mbetet vetem akordi me klubin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.